Virt - Zjednodušená verzia stránok
+

Hlásenia rozhlasu ⁄ Hirdetések - Veterinárna správa / Álategészségügyi felügyelőség

Veterina

Veterinárna správa / Álategészségügyi felügyelőség
Očkovanie psov / Kutya oltás

Okresná veterinárna správa informuje majiteľov psov, že zajtra v stredu 23. septembra 2020 bude vo Virte  vykonávať povinné očkovanie psov proti besnote  na dvore obecného úradu a to v čase od 17:00 – do 18:00. Žiadame všetkých majiteľov psov aby priniesli so sebou očkovací preukaz psa. Cena očkovania je 5 €. Upozorňujeme, že očkovanie je povinné pre všetky psy staršie ako 3 mesiace.

A járási álategészségügyi felügyelőség értesíti a falu kutyatulajdonosait, hogy holnap szerdán 2020 szeptember 23-án a kutyák kotelező veszettségelleni oltását fogja végezni Virten a községi hivatal udvarán 17:00 tól 18:00 ig. Kérjük, hogy mindenki hozza magával a kutyák oltási könyvét. Az oltás ára 5 €. Figyelmeztetjük hogy az oltás kotelező minden 3 hónapnál idősebb kutyának.

Dátum vloženia: 22. 9. 2020 16:39
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 9. 2020 16:42