Virt - Zjednodušená verzia stránok

Hlásenia rozhlasu ⁄ Hirdetések - COVID-19 TEST, ARRIVA

COVID-19 TEST, ARRIVA

Aj tento víkend sme pre obyvateľov obce Virt zabezpečili možnosť testovania sa na prítomnosť ochorenia COVID-19 v obci Patince. Testovanie sa uskutoční dňa 7. marca 2021 v nedeľu v čase od 8:00 do 16:00 v kultúrnom dome v Patinciach.

Všetky informácie nájdete na web stránke obce www.obecvirt.sk a informácie o testovaní aj na facebookovom profile komunity Virt.

Arriva Nové Zámky, a.s. oznamuje, že z dôvodu zlej epidemiologickej situácie na Slovensku a v regióne  Nitrianskeho samosprávneho kraja, na základe rozhodnutia Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja počnúc dňom 8. marca 2021 t.j. od pondelka až do odvolania bude prímestská autobusová doprava premávať v režime letných prázdnin.

Ezen a hétvégén is lehetőséget biztosítottunk Virt község lakóinak a COVID-19 jelenlétének vizsgálatára Paton. A tesztelésre 2021 március 7-én, vasárnap 8:00 - 16:00 között kerül sor a Pati kultúrházban. Felhívom figyelmüket hogy minden információt megtalálnak a község honlapján www.obecvirt.sk illetve a tesztelésel kapcsolatos információkat a komunity virt facebook profilján.

Az Újvári Arriva értesíti a lakóságot, hogy Szlovákiában és a Nyitra megye régiójában kialakult rossz epidemiológiai helyzet miatt a Nyitra megye önkormányzat  határozata alapján 2021.március 8-tól azaz hétfőtől a visszavonásig a buszjáratok a nyári szünidei menetrend szerint fognak közlekedni.

Dátum vloženia: 3. 3. 2021 15:26
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 3. 2021 7:46