Virt - Zjednodušená verzia stránok

Hlásenia rozhlasu ⁄ Hirdetések - Celoplošné testovanie / Országos tesztelés

Celoplošné testovanie / Országos tesztelés  1

Celoplošné testovanie / Országos tesztelés

V súvislosti s celoštátnym testovaním obyvateľstva na území Slovenskej republiky na prítomnosť ochorenia COVID-19 vám oznamujem, že obec Virt bola zlúčená s obcou Patince a testovanie pre obe obce sa uskutoční dňa 31.10.2020 v sobotu a 1.11.2020 v nedeľu v čase od 8:00 do 22:00. Testovanie sa uskutoční v kultúrnom dome v Patinciach. Podrobné informácie vám budú oznámené včas prostredníctvom obecného rozhlasu ako aj informačným letákom.

Zároveň vám oznamujem, že Polícia v Komárne bude až do odvolania zatvorená. Nevybavujú sa žiadne doklady, boli zrušené všetky dohodnuté termíny na občianske preukazy, vodičské preukazy, pasy, evidenciu vozidiel, strelných zbraní a iných úkonov. S políciou je možné komunikovať len telefonicky, elektronicky alebo písomne.

Kominárstvo Dom Komfort oznamuje že dňa 3. novembra bude vykonávať kontrolu a zabezpečí ročnú revíziu komínov. V prípade záujmu môžete kontaktovať kominárstvo na telefónnom čísle : 0907 800 690 , 0915 167 317, alebo cez na webstránku www.domkomfort.sk

A Szlovák Köztársaság országos szintű tesztelésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni Önoket. Virt község össze lett vonva Pat községgel és a tesztelésre 2020. október 31-én szombaton és november 1-jén, vasárnap, 8:00-22:00 között kerül sor. A tesztelés a Pati kultúrházban lesz realizálva. Részletes információkat a tesztelésről időben közölni fogunk falu rádión, valamint egy tájékoztató szórólapon keresztül.

Egyúttal tájékoztatom Önöket, hogy a Komáromi Rendőrség mától határozatlan ideig azaz visszavonásig bezár. Minden előre leegyeztetett idopontot törölt és nem intéz semilyen dokumentumok ez a személyi igazolványokra, a hajtásikra, az útlevelekre, a járművek nyilvántartására, a lőfegyverekre és más iratokra vonatkozik. A rendőrséggel csak telefonon, elektronikus úton vagy írásban lehet jelenleg kommunikálni.

A Dom Komfort kéményseprőcég november 3-án fog revíziókat végezni illetve a kémények éves ellenőrzését és tisztítását. Érdeklődés esetén megrendelheti a szolgálgatást a következő tel.számon: 0907 800 690, 0915 167 317 vagy a www.domkomfort.sk weboldalon.

Dátum vloženia: 27. 10. 2020 15:51
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 10. 2020 15:55